A.S. – “Mes galime”

Norint sėkmę laikyti rankose  reikia mokėti pasirinkti savo laimės durys .

Kiekvienas mūsų norime pergalės , tačiau ne visada pavyksta pasiekti , nes dauguma mūsų turime keistą savybę , tai savimeilę , kada pradedame pataikauti silpnybei ir norui greičiau laimėti.

 Tačiau labai ne miela , kai vadinami draugai lieka veidmainiais siekiančiais naudos , kaip ? Prisižiūri filmų ir stengiasi realybėje vaizduoti save kietais pagalbininkais , kodėl? Nori meilės, todėl ir prašo dėmesio kitomis formomis. Pavyzdžiui esame mafijozai ir iš kaliningrado vežame spriritą ar šiaip kokį šampaną ar alkoholį, tai ką galime čia prastumti ir kada vadinamieji draugai atakuoja iš nugaros , tuomet matai savo silpniausias vietas , bet kartais gali ir nesuspėti pamatyti . Aišku, kad tokiems reikia būti dėkingais , todėl nereikia praleisti progos , kada ne tik galime padaryti kiri kiri , bet dar ir už ausų patampyti už gražias kalbas ar atitinkamą meilę. Daug gyvenime sutinkame žioplių , kuriems parodžius švelnu dėmesį ar nuolankumą atrodo, kad esi kvailesnis . Tačiau , mes tik pamatome kokie patįs menki ir nemokantis save skaičiuoti. Daug gyvenime sutinkame artistų , kurie nori kažką įrodyti ir tai nėra blogai , kada kiti sugeba kovoti , o yra dar tokių , kurie kovoja užsuktu ir slydžiu melu . Parodykime , nors vieną žąsiną , kuris rizikuos, kad prarastu savo reputacija ar gaidins kitus , kad pats sulauktų pagarbos. Kaip ? Aš tam žmogeliukui padėjau , o jis man , net ačiu nepasakė , bet tik savanaudis savo tikslai ėjo…. Keista , kai daug mokančiu save suprasti .. Nežinau , man atrodo , kad reikia daryti biznį . Užsidėsiu nakleiką ant mažo automobiliuko su auksinės varpos simboliu ir važinėsiu per miestą apsimesdamaskietuoliu , o paskiau visiems losiu dėl savo draugiškumo , kada būsiu su zoro kaukę. Juokinga , kai žmonės elgiasi ne kaip vaikai , bet kaip vaizduojantis tokius , kokie patįs nėra. Mes kiekvienas turime tam tikras priemones , kuriomis slepiame savo aš asmenybę , tačiau ateina laikas , kai žmogus supranta , jog priemonės nepadeda pakelti savo vertės , kadangi tai tik kaukės šešėlys , kuris valdomos kitų prisitaikymais . Mes dažnai pykstame , kai žmonės mums nesuteikia naudos arba tiesiog bėga , nes nori geresnio pasirinkimo , o mes norėdami užlaikyti sugalvojame įvairiausių priemonių , nes kodėl turime atiduoti , kai mums padeda . Užlaikymas nėra blogai , bet viskas priklauso nuo žmogaus , kuris suvokia skirtingai ir elgiasi ne vienodai .

Todėl , kam vargintis dėti reklamą , kuri neturi savo vertės tik pigia pritraukimo galia . Ar vandenyje visibuožgalviai tokie kvaili , kad maitindamas priviliosi didesnes žuvis . Tam reikia ypatingo masalo , bet ne tokio , kur vyksta gaidrinimas ar kitų išsigalvojimų atkartojimas , kur norima sumenkinti ar tiesiog padaryti iš žmogaus atsiprašant pedalą , kuris ne tik būtų valdomas bet dar ir dar gaidrinamas .

Mes dažnai pasirašome sutartis dėl ko ? Pinigų marionetės .Norinčios kažko daugiau, todėl atkreipkime dėmesį , kad kitų draugiškumas ne visada būna paremtas nuoširdumu, juk pardavėjas koks jis be būtų ar gatvėje vaikams parduodantis narkotikus ar ten , kur rimtos derybos , bet jis vis tiek šypsosi , kaip asilas, nes turi sukelti pasitikėjimą , kuris labai svarbus, kad galima būtų suteikti paslaugos būsimą vertę.  Nes priešingu atveju , juk pardavimas nebus įvykęs .

Mes dažnai pasirenkame dažus, kurie mums patinka, bet ne visada atitinka mūsų charakterį , kartais norint laimėti didesnę kovą reikia  mokėti laimėti savo širdimi ir protu . Dazai , tai mūsų gyvenimo pasirinkimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *