Akytasis betonas

 

Akytojo betono blokelius galima naudoti tiek individualiai statybai, tiek ir daugiabučiams namams, ar pramoniniams objektams. Akytojo betono blokelių naudojimas nesumažina betonavimo darbai poreikio statybos procese, tačiau jį pagreitina.  Pastatams iš akytojo betono blokelių statyti buvo naudojama iš užsienio atvežamas betonas. Specialistų nuomone iš akytojo betono blokelių  pastatytų pastatų šildymo energijos sąnaudos  yra  vienos iš mažiausių, lyginant su kitomis sienų konstrukcijoms naudojamomis medžiagomis. Pastaruoju metu  toks energijos ir gamtos tausojimas tampa  labai aktualus.

Atsižvelgiant į Lietuvos statybų rinkoje esantį akytojo betono blokelių poreikį, buvo statomos akytojo betono gamyklos su tikslu patenkinti ne tik vietinių bet ir kaimyninių užsienio šalių  statytojų poreikius. Kad parinkti tinkamą gamyklos našumą ir betono gamybos gamybos technologiją, buvo atlikti rinkos tyrimai, konsultuojamasi su statybininkais, statybinių medžiagų specialistais, mokslininkais ir projektuotojais, buvo semiamasi patirties iš Vokietijos gamintojų. Buvo diegiamos plinką tausojančios technologijos, leidžiančios panaudoti gamybos automatizavimą, taupyti katilinėse sunaudojamą kurą ir energetinius išteklius taip tausojant gamtą, pakuotėms naudojami euro padėklai, talpinantys daugiau produktų, taip mažiau sunaudojant  medienos.

Pilnai automatizuotas akyto betono blokelių  gamybos procesas leidžia sumažinti žmogiškojo faktoriaus įtaką gamybos procese, taip garantuojant tikslius blokelių matmenis, svorį, tankį ir užtikrina produkto kokybę. Viso akyto betono blokelių  gamybos proceso priežiūra vykdoma centralizuotai: operatorius iš valdymo pulto seka kiekvieną procesą ir jo eigą. Elektroninė stebėjimo sistema leidžia tiksliai nustatyti, kuriuo metu įrenginiai nustojo veikti ir, pašalinus problemas, sėkmingai tęsti pradėtą darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *