Darbas ir aš…

 

Kiekvienas iš mūsų norime turėti puiku darbą, kad darbas būtų mielas širdžiai, protui, kūnui. Mes dažnai skundžiamės , kad darbo nėra ar darbas prastas, bet ar patįs susimąstome kiek atitinkamai savęs atiduodame darbui , kad pasiektume kažko daugiau.  Pamenu savo vaikystę , kada močiutei kaime padėjau bulves rinkti, tai buvo  mano didžiausias darbas, o vėliau žaidimas ant greitkelio statant smėlio pilis su kibiru ir skaičiuojant kiek automobilių pravažiuos pro smėlio pastatytas pilis lyg kamuoliai numušantis kėglius. Šiandiena norime , kad mūsų mėgstamas žaidimas pavirstų darbų. Vieni puikiai orientuojasi statydami pinigus už krepšinio rungtynes , o kiti irgi neblogai sukasi kitose sferose, kur galima pasiekti didesnį uždarbį. Tikrai, kad ne daugelis norime prarasti didesnę laiko dalį , kur mažas uždarbis , nebent studijų laikotarpyje taupant laiką. Šiandiena sunku pradėti startą , nes daug kas išmėginta , tačiau tam reikia tik bendraminčių , nes bendruomenėje yra lengviau , nei vienam pradėti nuo atitinkamos šakos, kur galima pasiekti didesnį pragyvenimo lygį. Yra daug pavyzdžių , kurie pradėjo nuo nulio . Todėl nereikia savęs mutinti , kad jeigu prastai dabar, tai vėliau tas pats.  Tiesiog patįs pagalvokime , kiek galime išlošti atiduodant savo galimybes. Tai pat , daug kas priklauso nuo mokėjimo save parduoti , nors aišku, kad pasitaiko tokių, kurie vaidinasi ir daro atrankas tik dėl „Konfidencialumo“ , nors jau iš anksto yra viskas paskaičiuota.

Nereikia nusiminti tik reikia žinoti , kur galime lengviau gautas žinias pritaikyti ar kelti savo kartėlį, kitaip išsilavinimo lygį. Tai pat, norėčiau priminti, kad Lietuvos darbo birža suteikia įvairias galimybes išsaugant savo išsilavinimo lygį , tai vienas iš projektų kur galimybė susitarti su darbdavių , kad jis susisiektu su darbo birža ir gautu subsidijas. Trišalės sutartis , tai pat naudingas projektas. Studijuojantiems ir sunkiau gyvenantiems reikėtų atkreipti dėmesį į studento socialinę pašalpą, o jeigu metai neleidžia, tai stengtis išsikovoti socialinę pašalpą iš savivaldybės rūpybos skyriaus, kuri padės sutaupyti laiko studijoms , nes kam dirbti po šešiolika valandų per savaitę , kad po mėnesio pasiektum šiek tiek didesnį uždarbį. Tai pat , galbūt įmanoma rasti kelią į papildomus darbus. Taigi , kad darbą surastume pagal reikalingas gyvenime aplinkybes turime tik ieškoti. Juk eidami į mišką grybauti irgi ieškome grybų , bet žinodami sąlygas ir laiką , bei kitas aplinkybes galime būti gudriai protingais.

Darbo skelbimai , tai mūsų gyvenimo galimybės , kuriose atitinkamai ieškome savęs perspektyvose ar dėl menkiausio uždarbio.  Darbo skelbimai Vilniuje, tai didesni laiptai į aukštesnius karjeros liftus. 

Sėkmės.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *