Kaip dekoruoti telefono dėkliuką?

 

Šiais laikais visi nori būti unikalūs ir kiekviename žingsnyje parodyti savo individualumą. Tačiau pasaulis globalėja, juolab, visada pigiau yra pirkti masinę produkciją, kuri parduodama labai dideliais mastais. Turbūt todėl daugelis pirkdamas daiktą internetu nesvarbu ar tai paprasčiausias telefono dėklas ar panašaus pobūdžio daiktas bei drabužis, stengiasi sugalvoti idėjas, kurios padėtų daiktą papuošti.

Imkime paprasčiausius telefono dėklus, kurie kad ir kokie nuostabūs ir spalvinti būtų, tačiau visiškai vienodi, tad nesuteikia progos žmogui būti individu. Galaxy note 3 dėklai pasižymi labai didele gauna. Juolab, jie labai ir funkcionalūs, juk apsago nuo įbrėžimų ar dar baisiau nukritimų. Juk turimas telefonas yra toks brangus, tad nesinori jo “laidoti” vos po mėnesio ar dviejų naudojimo. Galiausiai, juk kiekvienam gali paslysti ranka… Tačiau kartu su labai geromis funkcijomis norime, kad pastarasis taip pat būtų skirtas konkrečiai mums. Deja, masinė produkcija to neleidžia, tad mes pateiksime originaliausius būdus, kurie padės dekoruoti norimą telefono, šiuo atveju tai Galaxy note 3, dėkliuką.

* Įsigykite blizgučių, kuriuos galima rasti beveik visose rankdarbių parduotuvėse ir jais dekoruokite turimą telefoną. Jei turite galimybę išleisti šiek tiek daugiau pinigų – pirkite svarovski kristalus. Pasinaudokite specialiais arba tiesiog paprasčiausiai super klijais ir jais papuoškite savo telefono dangtelį.

* Parduotuvėse galima rasti lipdukų, kuriais galima papuošti turimą telefono priemonę. Jei manote, kad specialūs jums yra kiek per brangūs – įsigykite tokius, kurie skirti paprasčiausiam klijavimui į sąsiuvinius. Pasirinkimas yra be galo platus. Raskite teminius, kurie labiausiai atskleistų jūsų asmenybę.

Aptraukite dėkliuką medžiaga. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai sunku, tačiau internete galima rasti labai daug patarimų, kurie padės pasiekti norimą tikslą. Jei turite daugiau gebėjimų – taip pat galite išsisiuvinėti kokių nors paveiksliuką. Arba savo asmenvardžius, kad radęs žmogus žinotų, kam telefoną atiduoti…

Kaip matote, pasirinkimų yra labai daug. Jums tereikia jais naudotis ir džiaugtis turį nuostabius dėkliukus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *