Kalėdinės dovanos turi kvepėti originalumu

Kalėdos Kalėdos Kalėdos… Kai jomis jau pakvimpa, tai kvepia visas miestas ir visi namai. Nuostabiausias klaika, kuomet pildosi visos svajonės, visi troškimai. Tiesa, šią nuostabią šventę kuria keli elementai. Tai namų puošyba, kalėdinė eglutė, geros nuotaikos ir, žinoma, dovanos, be kurių nei viena šventė nebūtų tokia nuostabi. Kad ir kiekvienais metais dovanas įteikiame tiems patiems asmenims, visgi, kaskart norisi juos vis labiau nustebinti, juk kalėdinės dovanos apima ne tik materialius daiktus, tačiau tuo pačiu ir mažą gabalėlį stebuklo.

Kalėdinės dovanos daugeliui sukelia galvos skausmus, tačiau toli gražu taip būti neturėtų. Juk mažų ir mielų smulkmenų ieškojimas turi atnešti džiaugsmą. Aišku, daugelis liūdi, kadangi neturi užtektinai pinigų už kuriuos galėtų nupirkti mylimiems žmonėms tai, ko jie norėtų.

Pamirškite materialius daiktus. Į kalėdines dovanas žiūrėkite visiškai kitu kampu. Pirmiausia, sumažinkite savo smegenų apkrovą ir visiems asmenims, kuriuos žadate sveikinti nustebinkite lygiai tomis pačiomis dovanomis. Pavyzdžiui, iškepkite visiems po keksiuką. Dovana bus labai intymi, nes padaryta savomis rankomis. Galite jį dekoruoti tokiais smagumynais, kokius labiausiai mėgsta konkretus žmogus. Šalia keksiuko užrašykite po mini pačios sukurtą ketureilį apie konkretų žmogų.

Jei bent kiek nesate abejingas rankdarbiams, tuomet jūsų dovanų idėjų ratas dar labiau plečiasi. Pagaminkite mielus angeliukus iš kokių tik norite medžiagų. Pastarieji turi labai žavią simbolinę reikšmę: kad visus metus jus saugotu angeliukas. Taigi, dalinai ir jūs tampate to asmens saugotoju.

Dovana taip pat gali būti meilų žodžių ir palinkėjimų skleidimas artimiesiems. Tačiau tuomet palinkėjimas negali būti labai paviršutiniškas. Jokiu būdu neištrauktas iš interneto. Sugalvokite ką nors labai originalaus ir konkrečiai skirto tam asmeniui. Dar geriau – parašykite kiekvienam asmeniui po laišką. Išliekite visus savo jausmus ir parašykite, kodėl jį branginate. Svarbiausia, šiuo atveju, tampa meilė ir tikri jausmai, kuriuos norite išsakyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *