Latvijos kreditų kompanijos: DUK

Internete galite rasti labai daug naudingos informacijos, kuris padės jums išspręsti visas susidariusias problemas. Rodos, viso pasaulio žinos, informacija ir faktai sutelpa į vieną žodį “Google”. Tačiau ar nepastebėjote, kad kuomet jums prireikia konkrečių atsakymų į klausimas – juos rasti yra labai sunku. Informacija ir dezinformacija aplinkui jus klaidina, tad paieškos dažnai tampa bevaisės. Kad tautiečiai gyvenantys Latvijoje greitai rastų jiems reikiamus atsakymus dėl kreditų kompanijų, dėl paskolų – mes konsultuojamės su profesionalu, kuris gali suteikti detalią ir reikalingą informaciją apie paskolas imigrantams.

Pirmiausia, ar apskritai, lietuvis gyvenantis Latvijoje, turi skolinimosi galimybę?

Taip. Kiekvienas imigrantas, kuris legaliai dirba šalyje, taigi, gauna pastovias pajamas – turi galimybę pasiskolinti. Lygiai taip pat ir užsieniečiai gyvenantys Lietuvoje – gali pasinaudoti kreditų suteikiamomis paskolomis. Suteikiamos labai patogios sąlygos įsikurti svetimoje šalyje. O juk pirmą pradžia dažnai būna tokia komplikuota.

Ar skolinimuisi Latvijoje suteikiamos papildomos sąlygos lietuvaičiui?

Krediti interneta, arba lietuviškai – kreditas internetu, suteikiamas tokiomis pačiomis sąlygomis tiek Latvijos piliečiui, tiek paprasčiausiai asmeniui, kuris gyvena šioje gražioje šalyje. Tikrai niekas nediskriminuoja žmonių, kurie gimė kitoje šalyje. Tėra vienintelis niuansas, užsieniečiams teks pristatyti kur kas daugiau dokumentų įrodančių, kad jie turi šansą pasiskolinti. Jei iš vietinio to nereikalaujama, nes visa informacija virtualioje erdvėje labai paprastai prieinama, tai lietuvaičiui jau tektų pavargti ieškant dokumentėlių.

Kokius dokumentus turi turėti lietuvis, kuris nori pasiskolinti iš Latvijos kredito kompanijų?

* Asmens dokumentą, žinoma. Be jo negalima žengti nei žingsnio.

* Pažymą iš darbo apie savo užimamas pareigas.

* Banko nuorašus, kuriuose galima rasti informaciją apie vienerių metų algą. Paprasčiau, tiesiog pristatykite algalapius.

* Jei yra tokia galimybė – rekomenduojama paprašyti darbdavio, kad jums parašytų rekomendaciją.

Ar yra galimybių pasiskolinti asmeniui, kuris neturi pastovaus darbo arba turi darbą, bet pajamos yra nepastovios?

Kaip ir Lietuvoje yra firmų, kurios skolina pateikus užstatą, lygiai tokių pat yra ir Latvijoje. Mūsų šalyje populiariausią Mogo.lt ir užsienyje vykdo savo veiklą. Kaip supratote – užstatu tampa auto transporto priemonė. Atrie krediti – greitieji kreditai – šiek tiek deformuojasi, nes paprastai jie apibūdinami, kaip paskolos be užstato. Šiuo atveju užstatas yra reikalingas. Tačiau kur kas menkesnis nei skolinantis iš banko, o ir pinigus gausite nepalyginamai greičiau.

Kas bus jei pinigų grąžinti nepavyks?

Vėlgi, jums nesuteikiamos kažkokios ypatingos išlygos ar panašiai. Jums gali būti tas pats, kad ir būtų Latvijos piliečiui. Turėsite su įmone susitikti teisme, o kadangi ir taip aišku, kad laimėti jums nepavyks (jei paprasčiausiai pinigų negrąžinate) – teks dar ir papildomai nemažai sumokėti. Geriau kuo atidžiau įvertinti savo esamą situaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *