Mėgstamiausias žaidimas

Artėjo mano draugės gimtadienis, taip pat ir jos dvynio brolio. Visą savaitę sukau galvą ką gi galima būtų jiems padovanoti. Tačiau anaiptol dėl draugės man nebuvo jokių rūpesčių. Ją pažįstu labai gerai ir tikrai žinau ko ji nori. Tiesa sakant ir taip logiška, juk ji mano draugė! Visada stengiuosi ją nustebinti kaip tik įmanydama ir niekada negailiu pinigų, kad tik galėčiau padaryti viską, kad pamatyčiau jos nuostabią šypsena. Tačiau labai sunku man yra dėl jos brolio.

Aš galima sakyti visiškai su juo net nebendrauju tiesiog net neįsivaizduoju ko jis galėtų norėti. Visada būdavo tik mergaitiški pasisėdėjimai, o dabar dar bus ir jo draugai. Svarbiausia yra pataikyti būtent tiesiai į dešimtuką ir nupirkti tai, ko vaikinas būtent galėtų norėti. Pasiklausinėjusi daugumos draugių, nusprendžiau, jog šis vaikinas labai mėgsta kompiuterinius žaidimus. Ypatingai jis  mėgsta Cs. Nieko nuostabaus, juk cs servai atrodo iš šono taip įdomiai.

Tiesiog reikia perprasti visas esamas žaidimo taisykles. Cs serveriai pastoviai kiekviename serveryje yra paruošia labai daug netikėtumu, kad sukurtų atmosferoje tvyrančią intrigą. Tik užėjusi į parduotuvę nuėjau pas konsultantą, kadangi šis man gali patarti geriausiai iš visų, norint nenuklysti nuo šono. Jis pasiūlė man imti counter strike‘o papilymą, kuriame bus dar įvairesnių nuotykių ir dar didesnio adrenalino

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *