Mes galime…

Kartais gyvenime būna situacijų, kai atsiduriame ne laiku ir ne vietoje ar tiesiog pavyzdžiui skaitome kitų mintis , kai kažkas mumis tapatina su savo stereotipais .  

Ar pastebėjome , kad kartais gyvename su kitų nuostatomis ir taisyklėmis ? Aišku, kad daugelis atsakytume taip, nes juk darbe ne visada būsi savimi. Kai privalome vienas kitam parodyti tinkamą dėmesį, bet ne išgalvota ar kitų sukurtą. Suprantama, kad yra daug žmonių, kurie nori suvaidinti draugais ar dar kokiais vėjais, kad palenktų dėmesį į savo pusę. Labai keista , kai tokiais vėjais deda manipuliuoti .  

Pavyzdžiui turime situaciją , kurioje esame priversti valdyti , tačiau atsiranda priemaišų.  Nes vieniems patogu surasti reklaminį džinglą , kuris padėtų pritraukti vartotojus. O kitiems , net neateina į galvą , kad tai tik išpūstas burbulas , kuris dėl perkamumo galios. Tačiau sureikšmindami pradeda žmogų stumti į nepatogią padėtį.  O žmogus gali  pasimesti ir kaip sakoma būdamas ne vietoje ir ne laiku atrodyti kaip toks, kokį išgalvoja visuma.

Tačiau nereikia kartais , net kokio išsigalvojimo užtenka vaistų ir tuomet kitiems pilnos kelnės juoko , nes taip lengviau žiūrėti į vieną stereotipą . Daugelis pavyduolių nenori pripažinti kažko naujai. Tarkime , kad per žinias pateikia vieną informaciją ir daugelis patikime , tačiau vėliau apgailestauja ir atsiprašo už ne teisingą informacijos faktą . Tuomet daugelis ieško būdų , kaip iš to pasijuokti , nes toji žinia sukrėtė ir kada keičiasi , tuomet žmogaus pati psichologija sunkiai nori susitaikyti . Ar pastebėjome, kad šunelio gulto pakeitimas kitoje vietoje daro įtaką, net palyginkime dar mažesnį pavyzdį, kai dekoratyvinė  pelytė   gyvena narvelyje ir jos pakeičiamas namukas daro įtaką. Gyvendami šiuolaikinėje visuomenėje turime būti stiprus psichologai savo sričių ar gyvenimo būdo . Negalime pasiduoti , nes kitam bus laimėjimas, kai kažkam užleisime vietą , kur patįs pilnai nebaigiame ne kiek integruotis , o kiek realizuoti idėjas. O juk norime visi būti stiprus , gražus, patrauklus, reikalingi, mylimi.  Ir visada turime ieškoti būdų , bet tai nereiškia , kad aš turiu viską išmėginti. Tiesiog, kai norime protauti , tuomet turime nepataikauti savo dabartiniam elgesiui , kuris kartais susiformuoja mechaniškai ar net kitų įtakos ar padarinių. Nebūkime radiatoriai .   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *