Mogus.lt: pasiskolinkite atsakingai

Lietuvoje yra gana platus kredito kompanijų pasirinkimas. Džiugu, kadangi kiekvienas gali rasti labiausiai jo poreikius tenkinantį variantą. Kuomet didžioji dalis kreditą teikiančių kompanijų siūlo skolintis tik tiems asmenims, kurie turi pastovų darbą ir tuo pačiu reguliarias pajamas, mogo paskolos suteikia skolinimosi galimybę ir nedirbantiems asmenims. Žinoma, tuomet taikomos visiškai kitos sąlygos. Šiuo atveju, privalėsite įkeisti savo transporto priemonę ir jei pinigų nepavyks grąžinti ją prarasite. Šiek tiek sudominome? Kabame su asmenimi atsakingu už šio kredito teikimą.

Kokie asmenys gali gauti paskolą iš mogo?

Pretenduoti gali tik tie, kurie turi lengvąja transporto priemonę. Ji tampa tarsi užstatu, kuris suteikia skolinimosi galimybę net ir tiems, kurie nedirba ar turi kitų įsiskolinimų. Mums svarbiausia, kad automobilis būtų techniškai tvarkingas ir, žinoma, visi dokumentai būtų ir puikiai funkcionuotų.

Kaip gauti pinigus?

Pirmiausia turite pateikti paraišką ir atsižvelgiant į jūsų mašinos būklę nustatoma pinigų sumą, kurią galite pasiskolinti. Paraišką galima teikti biure, internetu arba paskambinus nurodytų telefonu. Visgi, labiausiai rekomenduojame virtualią erdvę, kadangi tai patogiausias būdas gauti norimą pinigų sumą.

Kokią sumą galiu pasiskolinti?

Kaip jau minėjome, pinigų suma varijuoja priklausomai nuo to, kokios būklės yra jūsų transporto priemonė. Galite gauti net iki 90 procentų savo automobilio vertės sumos. Žinoma, tai yra maksimumas, galite pasiskolinti ir kur kas mažiau. Kokia sumą jums yra prieinama sužinosite labai paprastai. Pateikite paraišką ir visi atsakymai jums bus suteikti kuo skubiau.

Per kiek laiko reikia grąžinti pinigus?

Laikotarpis varijuoja nuo 3 iki 60 mėnesių. Žinoma, negalite pasirinkti bet kokio laikotarpio. Viskas remiasi ir į pinigų sumą, kurią pasiskolinate. Kuo ji didesnė, tuo daugiau laiko grąžinimui skiriama. Mogo suteikia šansą negrąžinti pinigų pirmus du mėnesius. Vėliau kas mėnesį iš jūsų sąskaitos nurašoma tam tikra pinigų suma.

Kokios kliūtis trukdo gauti finansavimą?

Kredito gavimas įmanomas tik turint transporto priemonę. Žinoma, tai pati pagrindinė sąlyga, be kurios gauti paskolos apskritai nepavyks. tačiau tai ne viskas. Automobilis turi būti techniškai tvarkingas. taip pat privalo turėti draudimą ir techninės apžiūros patvirtinimo dokumentus. Be jų įkeisti savo mašinos negalėsite. Jei norite tiksliai žinoti, ko reikia, kad viskas vykt sklandžiai nueikite į oficialų puslapį, kuriame pateikiama visa detali informacija.

Paskola už automobilį, automobilio lizingas – mogo.ltTai viena iš firmų, kuri suteikia skolinimosi galimybę. Nuo visų kitų ji skiriasi tuo, kad nereikia turėti pastovių pajamų siekiant gauti pinigėlių. Kol vieniems tai pliusas, kitiems minusas, tad džiugu, kai egzistuoja daugelis įmonių siūlančių pasinaudoti šio tipo paslaugomis. Mogo suteikia paskolą už jūsų automobilį. Jei jums skubiai reikia pinigų, kurių grąžinimas jums nesukels jokių problemų – kuo skubiau pasinaudokite grąžinimo galimybe. Jauskitės laisvas ir nepriklausomas nuo finansų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *