UAB pardavimo link

Gyvenimas trumpas, tad nebijokite visko išbandyti.

Kas nerizikuoja, tas negeria šampano.

Visa fortūna – mūsų rankose. Pasinaudokime ja.

 

Jei jūsų turimas verslas jums nebeneša džiaugsmo arba paprasčiausiai norite šiek tiek imtis kito veiklos, tuomet turite įdėti į internetą skelbimą su dideliu prierašu: “Parduodu UAB“. Nepamirškite pridėti ir kelių šauktukų, kad pats skelbimas būtų kur kas matomesnis ir labiau alsuotu savo gyvinbingumu. Juk ir parduoti planuojate ne tušinuką ar mažą popieriaus lapuką. Kalbame apie didelę įmonę, kuri reikalavo nemažai finansų, kad apskritai pradėtų funkcionuoti. Nesvarbu ar šiuo metu jūsų turimas UAB yra labai populiarus ar šiek tiek nuskurdęs, net prie bankroto ribos – vistiek turite galimybę savo įmonę parduoti. Paprasčiausiai, jei ji sunkiai funkcionuoja turite prašyti kur kas mažesnės pinigų sumos.

Internetinės erdvės privalumai

Geriausia apie tai, kad ruošiatės ją atiduoti padavimui informaciją paskleisti internete. Ten daugiausia žmonių pamatys. Žinoma, dar tikslingiau būtų skelbti tik tuose tinklalapiuose kur renkasi potencialūs pirkėjai. Tokių svetainių išties yra nemažai. O ką jau kalbėti apie forumus, kuriuose galite diskutuoti, kaip geriau elgtis su ką tik gauta įmone na ir panašiai. Žodžiu, internetinė erdvė yra tam labai tinkamas pasirinkimas.

Pagalba iš kitų profesionalų

Kaina reikia sugalvoti racionaliai. Žinoma, geriausia iš pradžių siūlyti kiek didesnę ir jei niekas nesusidomės tik tada mažinti. Tačiau jei laikas jus spaudžia tada neturint laiko taip žaisti iškart reikia pasirinkti patį geriausią variantą. Jei neįsivaizduojate, kokią pinigų sumą yra normalu prašyti už įmonę, galite pasikonsukuoti su profesionalais. Tokios įmonės, kurios padeda pirkti ir parduoti įmones teikia ir konsultacijas. Jos dažnai būna mokamos, tačiau pasinaudoti paslauga vistiek patogu. Jie pateiks ne tik sumą kurios galite prašyti už uab, bet taip pat patars kaip dokumentus geriausia tvarkyti ir panašiai.

Esate pasiruošęs atsisveikinti su savo įmone? Laikas pradėti pildyti dokumentus ir galvoti, ką veiksite radęs sau tiek daug laisvo laiko. Džiaukitės gyvenimu, alsuokite juo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *