Verslas per 15 minučių

Įsteigti savo įmonę dabar darosi vis lengviau – dabar galite perduoti šį reikalą į profesionalių teisininkų komandos rankas, kurie jums per kelias dienas gali sukurti visiškai naują įmonę su pradiniu dešimties tūkstančių litų kapitalu. Žinoma, tokio dydžio kapitalą teks jums patiems įsinešti, tačiau jei tvirtai nusprendėte, kad UAB steigimas yra geriausia išeitis jūsų naujai veiklai, tuomet neabejokite ir padarykite tai.

Imoniu steigimas yra gana sunkus procesas, jeigu nusprendžiate tai daryti savarankiškai. Norint įsteigti įmonę, pirma turėtumėte pasikonsultuoti su teisininkais ir buhalteriais, o tada jau užsisakyti jų mokamas paslaugas. Dabar šios paslaugos kainuoja dažniausiai iki tūkstančio litų, tad gauti naują, visiškai švarią įmonę nėra sunku, jei turite šiek tiek investicijų.

O ką daryti tokiu atveju, jei negalite sau leisti šiuo metu investuoti dešimties tūkstančių litų pradinio kapitalo mokestį? Nenusiminkite, nes visuomet yra išeitis. Galima perrašyti jau egzistuojantį UAB jūsų vardu. Tai yra gan patogu, kadangi gaunate jau šiek tiek sutvarkytą, jau egzistuojančią įmonę, kurią turėsite galimybę tvarkyti visiškai kaip jums patinka, o tokio didelio pradinio kapitalo nereikės. Tai patogu ir suteikia jums galimybę pradėti verslą labiau jūsų nuožiūra, kadangi nereikės tvarkyti visiškai visų teisinių dokumentų iš naujo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *